Nationaal Kampioenen - Senioren

Nationale kampioenen sinds 1899

Nationaal kampioenen heren Nationaal kampioenen dames
2012 Mark de Jong 2012 Olga Kalyuzhnaya
2011 Jasper Smit 2011 Lesley Kerkhove
2010 Jasper Smit 2010 Kiki Bertens
2009 Jasper Smit 2009 Richel Hogenkamp
2008 Jasper Smit 2008 Marlot Meddens
2007 Igor Sijsling 2007 Renée Reinhard
2006 Paul Logtens 2006 Danielle Harmsen
2005 Nick van der Meer 2005 Renée Reinhard
2004 Steven Korteling 2004 Michelle Gerards
2003 Martijn Bok 2003 Michaëlla Krajicek
2002 Jasper Smit 2002 Lotty Seelen
2001 Marcel Reuter 2001 Lotty Seelen
2000 Martijn Bok 2000 Hanneke Ketelaars
1999 Martijn Belgraver 1999 Debby Haak
1998 Marcel Reuter 1998 Hanneke Ketelaars
1997 Marcel Reuter 1997 Amanda Hopmans
1996 John van Lottum 1996 Amanda Hopmans
1995 Rogier Wassen 1995 Petra Kamstra
1994 verregend 1994 verregend
1993 Sjeng Schalken 1993 Petra Kamstra
1992 Ralph Kok 1992 Stéphanie Rottier
1991 Richard Krajicek 1991 Heleen van der Berg
1990 Paul Haarhuis 1990 Linda Niemantsverdriet
1989 Christiaan Feenstra 1989 Nicole Jagerman
1988 Menno Oosting 1988 Brenda Schultz
1987 Menno Oosting 1987 Eveline Hamers
1986 Christiaan Feenstra 1986 Nicole Jagerman
1985 Michiel Schapers 1985 Marianne v.d. Torre
1984 Michiel Schapers 1984 Judith Warringa
1983 Michiel Schapers 1983 Nanette Schutte
1982 Huub van Boeckel 1982 Astrid Suurbeek
1981 Louk Sanders 1981 Marcella Mesker
1980 Louk Sanders 1980 Marianne v.d. Torre
1979 Louk Sanders 1979 Marianne v.d. Torre
1978 Louk Sanders 1978 Elly Vessies
1977 Louk Sanders 1977 Elly Vessies
1976 Louk Sanders 1976 Tine Zwaan
1975 Louk Sanders 1975 Elly Appel
1974 Louk Sanders 1974 Marijke Schaar
1973 Jan Hordijk 1973 Marijke Schaar
1972 Jan Hordijk 1972 Betty Stöve
1971 Fred Hemmes 1971 Marijke Schaar
1970 Fred Hemmes 1970 Betty Stöve
1969 Nick Fleury 1969 Marijke Schaar
1968 Tom Okker 1968 Marijke Schaar
1967 Tom Okker 1967 Astrid Suurbeek
1966 Tom Okker 1966 Trudy Groenman
1965 Tom Okker 1965 Trudy Groenman
1964 Tom Okker 1964 Trudy Groenman
1963 Jan Hajer 1963 Jenny Ridderhof
1962 Willem Maris 1962 Eva de Jong
1961 Piet van Eysden 1961 J. Baars
1960 Hans van Dalsum 1960 M. Weurman
1959 Lex Karamoy 1959 M. Vletter-Tettelaar
1958 Willem Maris 1958 F. de Soet-ten Bosch
1957 Hans van Dalsum 1957 F. Rouwenhorst
1956 Lex Karamoy 1956 J. Roos-van der Wal
1955 Hans van Dalsum 1955 M. v.d. Storm-Hermsen
1954 Hans van Dalsum 1954 J. Roos-van der Wal
1953 Lex Karamoy 1953 F. ten Bosch
1952 H. Wilton 1952 J. Roos-van der Wal
1951 H. Wilton 1951 J. Roos-van der Wal
1950 T. Hughan 1950 N. Hermsen
1949 A.C. van Swol 1949 N. Hermsen
1948 A.C. van Swol 1948 J. Roos-van der Wal
1947 H. Wilton 1947 M. Rollin Couquerque
1946 H. Wilton 1946 G. Blaisse-Terwindt
1945 I. Rinkel 1945 G. Blaisse-Terwindt
1944 niet gehouden 1944 niet gehouden
1943 niet gehouden 1943 niet gehouden
1942 T. Hughan 1942 M. Rollin Couquerque
1941 A.C. van Swol 1941 M. Rollin Couquerque
1940 A.C. van Swol 1940 M. Rollin Couquerque
1939 T. Hughan 1939 M. Rollin Couquerque
1938 A.C. van Swol 1938 M. Rollin Couquerque
1937 T. Hughan 1937 G. Terwindt
1936 T. Hughan 1936 G. Terwindt
1935 H. Timmer 1935 M. Rollin Couquerque
1934 H. Timmer 1934 M. Rollin Couquerque
1933 H. Timmer 1933 M. Rollin Couquerque
1932 H. Timmer 1932 M. Rollin Couquerque
1931 J. van de Heide 1931 E. Belzer
1930 H. Timmer 1930 M. Rollin Couquerque
1929 H. Timmer 1929 M. Rollin Couquerque
1928 H. Timmer 1928 M. Rollin Couquerque
1927 H. Timmer 1927 M. Rollin Couquerque
1926 C. van Lennep 1926 K. Bouman
1925 C. van Lennep 1925 K. Bouman
1924 M. van der Feen 1924 K. Bouman
1923 H. Timmer 1923 K. Bouman
1922 R.C. Nauta 1922 C. Nauta
1921 C. van Lennep 1921 M. Taudin Chabot-Veder
1920 L.A. Nijpels 1920 M. Otten
1919 C. van Lennep 1919 L. Everts
1918 M. van der Feen 1918 L. Everts
1917 A. Diemer Kool 1917 L. Everts
1916 A. Diemer Kool 1916 A. Alting Mees
1915 A. Diemer Kool 1915 L. Everts
1914 M. van der Feen 1914 L. Everts
1913 M. van der Feen 1913 C. van Romunde
1912 A. Diemer Kool 1912 L. Everts
1911 O.P.N. Blom 1911 C. van Romunde
1910 O.P.N. Blom 1910 L. Everts
1909 O.P.N. Blom 1909 L. Everts
1908 C. Vrins 1908 L. Everts
1907 C. van Lennep 1907 L. Dolleman
1906 G.C.J. van Reenen 1906 L. Everts
1905 C. van Lennep 1905 L. Dolleman
1904 R. van Lennep 1904 E. Dolleman
1903 A.W. van Lennep 1903 N. Broese van Groenou
1902 K.W. Adriaan (K.W.A. Beukema) 1902 A. van Aken
1901 S.P. Eler (Van Rappart) 1901 A. van Aken
1900 K.W.A. Beukema 1900 A. van Aken
1899 K.W.A. Beukema 1899 Jkvr. Teding van Berkhout