Historie

De NK Tennis (voorheen KNLTB Tennis Masters) werd in 1987 voor het eerst georganiseerd ter vervanging van de Nationale Overdekte Kampioenschappen.

Nationale kampioenen

Jaar Heren Dames
2016 Botic van de Zandschulp      Bibiane Schoofs
2015 Robin Haase Richel Hogenkamp
2014 Robin Haase Richel Hogenkamp
2013 Igor Sijsling Kiki Bertens
2012 Mark de Jong Olga Kalyuzhnaya
2011 Jasper Smit Lesley Kerkhove
2010 Jasper Smit Kiki Bertens
2009 Jasper Smit Richel Hogenkamp
2008 Jasper Smit Marlot Meddens
2007 Igor Sijsling Renée Reinhard
2006 Paul Logtens Danielle Harmsen
2005 Nick van der Meer Renée Reinhard
2004 Steven Korteling Michelle Gerards
2003 Martijn Bok Michaëlla Krajicek
2002 Jasper Smit Lotty Seelen
2001 Marcel Reuter Lotty Seelen
2000 Martijn Bok Hanneke Ketelaars
1999 Martijn Belgraver Debby Haak
1998 Marcel Reuter Hanneke Ketelaars
1997 Marcel Reuter Amanda Hopmans
1996 John van Lottum Amanda Hopmans
1995 Rogier Wassen Petra Kamstra
1994 verregend verregend
1993 Sjeng Schalken Petra Kamstra
1992 Ralph Kok Stéphanie Rottier
1991 Richard Krajicek Heleen van der Berg
1990 Paul Haarhuis Linda Niemantsverdriet
1989 Christiaan Feenstra Nicole Jagerman
1988 Menno Oosting Brenda Schultz
1987 Menno Oosting Eveline Hamers
1986 Christiaan Feenstra Nicole Jagerman
1985 Michiel Schapers Marianne v.d. Torre
1984 Michiel Schapers Judith Warringa
1983 Michiel Schapers Nanette Schutte
1982 Huub van Boeckel Astrid Suurbeek
1981 Louk Sanders Marcella Mesker
1980 Louk Sanders Marianne v.d. Torre
1979 Louk Sanders Marianne v.d. Torre
1978 Louk Sanders Elly Vessies
1977 Louk Sanders Elly Vessies
1976 Louk Sanders Tine Zwaan
1975 Louk Sanders Elly Appel
1974 Louk Sanders Marijke Schaar
1973 Jan Hordijk Marijke Schaar
1972 Jan Hordijk Betty Stöve
1971 Fred Hemmes Marijke Schaar
1970 Fred Hemmes Betty Stöve
1969 Nick Fleury Marijke Schaar
1968 Tom Okker Marijke Schaar
1967 Tom Okker Astrid Suurbeek
1966 Tom Okker Trudy Groenman
1965 Tom Okker Trudy Groenman
1964 Tom Okker Trudy Groenman
1963 Jan Hajer Jenny Ridderhof
1962 Willem Maris Eva de Jong
1961 Piet van Eysden J. Baars
1960 Hans van Dalsum M. Weurman
1959 Lex Karamoy M. Vletter-Tettelaar
1958 Willem Maris F. de Soet-ten Bosch
1957 Hans van Dalsum F. Rouwenhorst
1956 Lex Karamoy J. Roos-van der Wal
1955 Hans van Dalsum M. v.d. Storm-Hermsen
1954 Hans van Dalsum J. Roos-van der Wal
1953 Lex Karamoy F. ten Bosch
1952 H. Wilton J. Roos-van der Wal
1951 H. Wilton J. Roos-van der Wal
1950 T. Hughan N. Hermsen
1949 A.C. van Swol N. Hermsen
1948 A.C. van Swol J. Roos-van der Wal
1947 H. Wilton M. Rollin Couquerque
1946 H. Wilton G. Blaisse-Terwindt
1945 I. Rinkel G. Blaisse-Terwindt
1944 niet gehouden niet gehouden
1943 niet gehouden niet gehouden
1942 T. Hughan M. Rollin Couquerque
1941 A.C. van Swol M. Rollin Couquerque
1940 A.C. van Swol M. Rollin Couquerque
1939 T. Hughan M. Rollin Couquerque
1938 A.C. van Swol M. Rollin Couquerque
1937 T. Hughan G. Terwindt
1936 T. Hughan G. Terwindt
1935 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1934 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1933 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1932 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1931 J. van de Heide E. Belzer
1930 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1929 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1928 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1927 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1926 C. van Lennep K. Bouman
1925 C. van Lennep K. Bouman
1924 M. van der Feen K. Bouman
1923 H. Timmer K. Bouman
1922 R.C. Nauta C. Nauta
1921 C. van Lennep M. Taudin Chabot-Veder
1920 L.A. Nijpels M. Otten
1919 C. van Lennep L. Everts
1918 M. van der Feen L. Everts
1917 A. Diemer Kool L. Everts
1916 A. Diemer Kool A. Alting Mees
1915 A. Diemer Kool L. Everts
1914 M. van der Feen L. Everts
1913 M. van der Feen C. van Romunde
1912 A. Diemer Kool L. Everts
1911 O.P.N. Blom C. van Romunde
1910 O.P.N. Blom L. Everts
1909 O.P.N. Blom L. Everts
1908 C. Vrins L. Everts
1907 C. van Lennep L. Dolleman
1906 G.C.J. van Reenen L. Everts
1905 C. van Lennep L. Dolleman
1904 R. van Lennep E. Dolleman
1903 A.W. van Lennep N. Broese van Groenou
1902 K.W. Adriaan (K.W.A. Beukema) A. van Aken
1901 S.P. Eler (Van Rappart) A. van Aken
1900 K.W.A. Beukema A. van Aken
1899 K.W.A. Beukema Jkvr. Teding van Berkhout

Nationale rolstoeltenniskampioenen

Jaar Heren Dames
2016  Maikel Scheffers  Diede de Groot
2015  Maikel Scheffers  Aniek van Koot
2014  Maikel Scheffers  Aniek van Koot
2013  Maikel Scheffers  Jiske Griffioen
2012  Ronald Vink  Marjolein Buis
2011  Ronald Vink  Esther Vergeer
2010  Maikel Scheffers  Esther Vergeer
2009  Robin Ammerlaan  Esther Vergeer
2008  Ronald Vink  Esther Vergeer
2007  Geen  Geen
2006  Robin Ammerlaan  Jiske Griffioen
2005  Robin Ammerlaan  Korie Homan
2004  Robin Ammerlaan  Jiske Griffioen
2003  Robin Ammerlaan  Esther Vergeer
2002  Onno van Nes  Djoke van Marum
2001  Robin Ammerlaan  Esther Vergeer
2000  Robin Ammerlaan  Maaike Smit
1999  Robin Ammerlaan  Sharon Walraven
1998  Robin Ammerlaan  Maaike Smit
1997  Eric Stuurman  Maaike Smit
1996  Ricky Molier  Maaike Smit
1995  Ricky Molier  Monique Kalkman- van den Bosch
1994  Eric Stuurman  Chantal Vandierendonck
1993  Eric Stuurman  Chantal Vandierendonck
1992  Eric Stuurman  Chantal Vandierendonck
1991  Gerard de Sterke  Chantal Vandierendonck
1990  Gerard de Sterke  Chantal Vandierendonck
1989  Gerard de Sterke  Chantal Vandierendonck
1988  Hennie Hol  Chantal Vandierendonck
1987  Bob van der Broek  Chantal Vandierendonck
1986  Bob van der Broek  Chantal Vandierendonck

KNLTB Tennis Masters

Jaar Heren Dames
2012  Igor Sijsling  Kiki Bertens
2011  Robin Haase  Lesley Kerkhove
2010  Thomas Schoorel  Michaella Krajicek
2009  Robin Haase  Richel Hogenkamp
2008  Michel Koning  Arantxa Rus
2007  Igor Sijsling  Renee Reinhard
2006  Robin Haase  Michaella Krajicek
2005  Raemon Sluiter  Michaella Krajicek
2004  Paul Logtens  Michaella Krajicek
2003  Paul Logtens  Tessy van de Ven
2002  Martin Verkerk  Stephanie Gomperts
2001  Dennis van  Scheppingen   Hanneke Ketelaars
2000  Niet georganiseerd  Niet georganiseerd
1999  Sjeng Schalken  Hanneke Ketelaars
1998  Raemon Sluiter  Amanda Hopmans
1997  John van Lottum  Miriam Oremans
1996  Sjeng Schalken  Brenda Schultz-McCarthy
1995  Jan Siemerink  Brenda Schultz-McCarthy
1994  Jan Siemerink  Stephanie Rottier
1993  Jan Siemerink  Miriam Oremans
1992  Sander Groen  Brenda Schultz
1991  Jan Siemerink  Brenda Schultz
1990  Paul Haarhuis  Brenda Schultz
1989  Richard Krajicek  Manon Bollegraf
1988  Menno Oosting  Brenda Schultz
1987  Michiel Schapers  Brenda Schultz