Toernooien

Padeltoernooien worden op verschillende locaties georganiseerd. Alle toernooien vind je op de Toernooikalender op deze pagina.

Toernooikalender 

Datum

Locatie

Toernooi

Organisatie 

Contactpersoon

Februari

       

9 t/m 17 februari 2019

Best

Decathlon Wintertoernooi

LTV Best

John van den Broek

Maart

       

23 maart t/m 31 maart 2019

Oss

TOZ Van Mun Advies Padel Open 2019

TOZ Oss

Wilma Vos

24 maart t/m 31 maart 2019

Hoogeveen

Tennis Totaal Open Tennistoernooi

TC de Weide

J. Schaart en V. Martijn 

April

       

29 april t/m 5 mei 2019

Ulvenhout NK Seniors Padel 2019 Ulvenhoutse TV  

Mei

       

9 t/m 19 mei 2019

Waalwijk La casa de padel Mattenkloppers Jwfa Widlak

10 t/m 19 mei

Mariaheide Open Padel Toernooi de Krekel Tennispark de Krekel Lars Gevers

27 mei t/m 2 juni 2019

Breda PADELSHOPBREDA OPEN TV Heksenwiel TV Heksenwiel Walter Willemen

31 mei t/m 10 juni 

Rosmalen/Den Bosch Padel Service Nederland Bastion Pinkstertoernooi Bastion Baselaar Danyel Deckers

Juni

       

11 t/m 16 juni 2019

Rosmalen

NK Open Padel

Libema Open

 

15 t/m 23 juni 2019

Eindhoven

Prinsejagt Open Padel

TV Prinsejagt

Robin Vredenborg

17 t/m 30 juni 2019

Den Bosch

CTAC Open Padel Toernooi

TPC Maaspoort 

Mario van den Broek

22 t/m 30 juni 2019

Renkum

2e "Padel Totaal" Gelders Padel Championship 2019

RTV Bakkershaag

Erwin Koop/Jacques Budding

23 t/m 30 juni 2019

Haarlem

T.V. Pim Mulier Open Padel Toernooi

T.V. Pim Mulier

Nynke Pranger

28 t/m 30 juni 2019

Alkmaar

Alkmaars Open Padeltoernooi

T.C. Daalmeer

Conrad Bel

Juli

 

 

 

 

1 t/m 7 juli 2019

Santpoort

WADO Open Padel

LTC Groeneveen

Rob van Veen

1 t/m 7 juli 2019

Ulvenhout

Dunlop UTV Najaars Open Padel Toernooi

Ulvenhoutse TV

Mark Smit

5 t/m 7 juli 2019

Hulsberg

De Dassenburcht Open 2019

TPV De Dassenburcht

Alexander Wensink

8 t/m 14 juli 2019

Maastricht

Bentis Open

Kimbria Tennis

Vera Vos

8 t/m 14 juli 2019

Huizen

Coronelsports Open

TPC Coronel

Carlo Wiekenkamp

10 t/m 14 juli 2019

Tiel

Ridderweide Padeltoernooi 2019

Ridderweide Tennis en Padel

Ellen van Leur

27 juli t/m 4 augustus 2019

Purmerend

5 Sinnentoernooi

TV Elckerlyc

Eric Deckers

27 juli t/m 4 augustus 2019

Roosendaal

Plus Gommers Padel Open 2019

T.V. Roosendaal

Richard Heesbeen

Augustus

       

12 t/m 18 augustus 2019

Monster

Den Braber en Ram Westlandse Tennis- en Padel Kampioenschappen

MLTV'90

Erik Haayen

19 t/m 25 augustus 2019

Veldhoven

Metzpoint Open

TC Metzpoint Ronald Otten

23 augustus t/m 1 september 2019

Best

De Buffel Zomertoernooi 2019

LTV Best

John van den Broek

24 augustus t/m 1 september 2019

Eersel

Open Kempen Padel Toernooi

T.V. Eresloch

Thom Schiltmans

28 augustus t/m 1 september 2019

Heiloo

TC Heiloo United Open Padeltoernooi

TC Heiloo United

Sjoerd Stoker

29 augustus t/m 1 september 2019

Kampen

Remeon Open Padel 2019

KJLTC Kampen

Jelle Oosterhoff

31 augustus t/m 8 september 2019

Hoogeveen

Clafis Open Drents Padeltoernooi

TC de Weide

Jack Schaart & Mark Kleine

September

       

2 t/m 8 september 2019

Dronten

The William's Open

ATC Dronten

Tom Koole

13 t/m 15 september 2019

Deventer

Deventer Padel Kampioenschappen 2019

Deventer Padel & TC Colmschate

Bob Dubbe

Oktober

 

 

 

 

21 oktober t/m 3 november 2019

Den Bosch

Open Zuid Nederlands Padel Kampioenschap

TPC Maaspoort

Petro van Haaren

November

       

18 t/m 24 november 2019

Ulvenhout

Dunlop UTV Najaars Open Padel Toernooi

Ulvenhoutse TV

Mark Smit